سیستم امنیتی هوشمند

سیستم خانه هوشمند نسل جدیدی از امنیت را به خانه‌ها هدیه می دهد. با خانه هوشمند همه تجهیزات و سنسورهای سیستم امنیتی به یک دستگاه متصل هستند و در صورت بروز یک رویداد می‌توانند به صورت هوشمندانه عمل کرده و یا شما را از وقوع رخداد مطلع سازد. در مواقع مانند سیل، زلزه، نشت گاز، نشت آب و رخدادهای ناخوشایند خانه هوشمند شما را از خانه خود آگاه می‌سازد و می‌تواند به صورت هوشمندانه نیز عمل کند. با خانه هوشمند شما همیشه در خانه خود هستید.

کنترل منوکسید کربن (۱)

سیستم خانه هوشمند می‌تواند شما را از گازهای بی‌رنگ و بو محافظت کند.

نظارت بر دود و سنسورهای حرارتی (۲)

سنسورهای آتش و حرارت به صورت ۲۴ ساعته در سیستم امنیتی خانه هوشمند شما را از وجود حرارت و آتش مطلع می‌نمایند و می‌تواند به صورت خودکار آتشنشانی را مطلع سازد.

جلوگیری از سرقت (۳)

سنسورهای آشکارساز حضور، حضور افراد متفرقه را به شما اطلاع داده و خانه هوشمند به صورت خودکار پلیس را خبر می‌کند.

سنسور شکست شیشه (۴)

درصورتی که شیشه پنجره شما شکسته شود، شما سریعا مطلع خواهید شد.

سنسورهای نشت آب(۵)

سنسورهای نشت آب در صورت عدم حضور شما در خانه می‌تواند شیر اصلی آب را طبق برنامه ببندد و شما را از وجود آب با خبر می‌کند.

کنترل و رصد کردن خانه به صورت ۲۴/۷

تجهیزات خانه هوشمند با بهره گیری از سرورهای قدرتمند آمازون و وجود سرورها در ایران می تواند در ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته در اختیار شما باشد و رخدادهای امنیتی را به گوش شما برساند.

در خانه هوشمند زمانی که شما در خانه حضور ندارید، خانه شما رفتارهای قبلی شما را تقلید می‌کند. چراغ‌ها در ساعات معینی روشن می‌شوند، پرده‌ها کنار می‌روند و تلویزیون روی کانال مورد علاقه شما شروع به کار می‌کند.

در خانه هوشمند شما می توانید متوجه حضور افراد در پشت درب خود باشید، از راه دور با آن‌ها صحبت کنید و حتی درب خانه را از راه دور باز کنید. با خانه هوشمند دیگر کسی پشت درب نمی‌ماند.

دوربین های نظارتی را از راه دور ببینید و متوجه شوید که سنسورها به چه علت به صدا در آمده اند. فیلم های ضبط شده دوربین‌ها را می‌توانید در سفر بازنگری کنید و متوجه شوید در خانه یا محل کسب و کار شما چه خبر است.

بیسیم و نصب آسان

سیستم امنیتی خانه هوشمندی که ما ارائه می‌دهیم، دارای ارتباط بیسیم استاندارد و حفاظت شده بین دستگاه ها می باشد. علاوه بر اینکه سیستم شما دیگر قابل قطع شدن نیست، نصب سیستم امنیتی پایه در کمتر از ۱ ساعت امکان‌پذیر است.

همه چیز را سفارشی کنید

با سیستم خانه هوشمند ، امنیت خانه شما با توجه به رویکردهای متفاوت قابل برنامه‌ریزی می شود و شما می‌توانید سیستم امنیتی مخصوص خود را با قیمت بسیار پایین داشته باشید. شما مطمئن‌ترین سیستم امنیتی را برای خانه خود انتخاب می‌کنید.

اتصال به اینترنت و داده همراه

سیستم امنیتی شما دیگر به جای اتصال به تلفن سنتی به اینترنت و داده‌های همراه است و به راحتی قابل قطع شدن نمی‌باشند. داده‌های بین شما و خانه رمزنگاری می‌شوند و بجز شما توسط هیچ کس قابل دستکاری نمی‌باشد.

دسترسی به خانه از سراسر دنیا

دسترسی و کنترل سیستم امنیتی از همه جای دنیا امکان‌پذیر است. در صورتی که به اینترنت متصل باشید به وسیله سیستم و یا تلفن همراه قادر به کنترل کلیه اجزای سیستم امنیتی هوشمند خود خواهید بود.

دیدگاه بگذارید

بازگشت به بالا
Call Now Buttonمشاوره رایگان
انتخاب کشور
ریال ریال
دلار دلار آمریکا