دفتر مرکزی شرکت خانه هوشمند آرکا در اصفهان

شرکت هوش گستر آرکا در زمینه طراحی و اجرای سیستم‌های اتوماسیون صنعتی و خانه هوشمند در اصفهان و سایر شهرها فعالیت می‌کند. وجود متخصصین در حوزه‌های مختلف و اجرای راهکارهای خلاق در پروژه‌های مختلف هوشمند سازی خانگی ، صنعتی و رباتیک باعث تمایز این شرکت با سایر رقبا شده‌است.در حال حاضر این شرکت به طور جامع در زمینه طراحی، فروش و اجرای صفر تا صد سیستم‌های هوشمند خانگی و صنعتی فعالیت می‌کند. این شرکت آماده عقد قرارداد و همکاری با انبوه سازان، کارفرمایان ،مهندسان عمران و معماری و مالکان محترم جهت هوشمند سازی ساختمان ها و صنایع در استان اصفهان و سایر استان‌ها می‌باشد.

چرا خانه هوشمند آرکا

نمونه خانه هوشمند در اصفهان

برخی از پروژه‌های خانه هوشمند آرکا در اصفهان

امکانات آیفون تصویری هوشمند

آیفون تصویری هوشمند در اصفهان

سیستم آیفون‌های تصویری هوشمند Akuvox امروزه جایگزین آیفون‌های سنتی تصویری شده است. پنل‌های آیفون تصویری هوشمند Akuvox سیستم ارتباطی بین درب اصلی خانه و واحدها را با استفاده از تکنولوژی‌های روز انتقال صوت و تصویر با کیفیت بالاتری از آنچه تا به امروز داشته‌ایم پشتیبانی می‌کند. این آیفون‌های تصویری سیستم ارتباطی بین واحدها و به طور مثال ارتباط بین واحدها با نگهبانی را پشتیبانی می‌کند. به طور کلی محصولات Akuvox جهت هوشمند سازی و بالا بردن سطح ارتباطات تولید می‌شوند. شرکت خانه هوشمند آرکا نماینده رسمی آیفون هوشمند Akuvox در اصفهان می‌باشد. جهت ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

پروتکل هوشمند

راهکارهای خانه هوشمند در اصفهان

سناریو نویسی خانه هوشمند از طریق اپلیکیشن موبایل

محصولات هوشمندسازی

محصولات هوشمند سازی ساختمان در اصفهان

وارد فروشگاه اینترنتی ما شوید و محصولات متنوع خانه هوشمند را همراه با مشخصات و قیمت در آن جا مشاهده فرمایید. محصولات هوشمند سازی ما شامل برندهای ایرانی، چینی، اروپایی و آمریکایی هستند. این محصولات تحت پروتکل‌های استاندارد مختلف از جمله knx، zwave، wifi و bus هستند جهت ثبت سفارش با ما تماس بگیرید. محصولات خانه هوشمند در شهر اصفهان حداکثر تا 1 ساعت و در سایر شهرها 1 ای 2 روزه ارسال می‌گردد.

برندهای آرکا

سوالات متداول

در پاسخ به این سوال باید گفت که بهترین مرحله جهت انجام پیش‌بینی‌ها و طراحی بهینه ، مرحله سفت‌کاری می‌باشد. البته حتی پس از برق‌کشی کامل می‌توان اقدام به هوشمندسازی بدون هیچ مشکلی نمود. اما با پیش‌بینی درمرحله سفت‌کاری می‌توان سیستم خانه هوشمند بهینه‌تر و با قیمت پایین‌تری طراحی کرد.

روش‌های بیسیم و سیمی هر دو می‌توانند خانه شما را هوشمند کنند. مبحث مهم‌تر از بیسیم و یا سیمی بودن ، استفاده از پروتکل استاندارد و روش استاندارد می‌باشد. پروتکل استاندارد توسعه‌پذیر است و شما را به یک شرکت و یا یک برند وابسته نمی‌کند. به روزرسانی سیستم، عیب‌یابی و پشتیبانی سیستم را آسان‌تر می‌کند. از نظر مقایسه هزینه روش‌های بیسیم و سیمی می‌توانید مطلب قیمت خانه هوشمند را بخوانید تا سوال های شما در رابطه با قیمت انواع سیستم های هوشمند پاسخ داده‌شود. بسته به امکانات موردنیاز و بودجه می‌توان سیستم‌های مختلفی را برای خانه هوشمند طراحی نمود .

یکی از سوالات متداول مشتریان در رابطه با انواع پروتکل هاست. پروتکل به روش و توافق انتقال داده گفته می‌شود که معمولا دارای یک مرجع پشتیبانی‌کننده در دنیا می‌باشد. پروتکل‌های استاندارد خیال شما را بابت پشتبانی ، توسعه‌پذیری و یکپارچگی راحت می‌نماید. به طورمثال پروتکل رایج خانه هوشمند به صورت بیسیم Zwave می‌باشد که به بیش از 700 شرکت در سراسر دنیا محصولات خود را بر پایه‌ی Zwave تولید می‌نماید . همچنین پروتکل رایج خانه هوشمند به صورت سیمی پروتکل KNX می‌باشد.

بحث پشتبیبانی و خدمات پس از فروش یکی از مهم‌ترین سوال هاییست که ذهن مشتریان را درگیر می‌کند. در صورت استفاده از پروتکل استاندارد پشتیبانی و خدمات خانه های هوشمند توسط بسیاری از شرکت‌ها فارغ از برند و نوع کالا صورت می‌گیرد. شرکت هوش گستر آرکا با بهره‌گیری از مجرب‌ترین افراد فنی در زمینه برق و کامپیوتر آماده اراِئه خدمات در کلیه‌ی پروتکل‌های استاندارد می‌باشد.

به طور خلاصه ، خانه هوشمند کلیه تجهیزات برقی ساختمان را تحت یک محیط یکپارچه کنترل می‌کند . همچنین تجهیزات می‌توانند به صورت هوشمند برخی کارهای قابل برنامه‌ریزی را انجام دهند. با خانه هوشمند تجهیزات از هرجای دنیا، از طریق اینترنت قابل کنترل هستند. خانه هوشمند در بهینه سازی انرژی ، امنیت ، مراقبت از سالمندان وکودکان و راحت زندگی کردن به شما کمک می‌کند. مطالعه مطلب نیاز به هوشمندسازی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

یکی از سوال های ابتدایی درباره خانه هوشمند در رابطه با مزایاییست که برای انبوه‌سازان ایجاد می‌شود. قطعا هوشمند سازی مزیت رقابتی برای یک ساختمان درنظر گرفته‌می‌شود و می‌تواند در برندسازی ساختمان بسیار مثمر ثمر باشد. ایجاد رفاه و آسایش بیشتر برای ساکنین و خریدارها نکته مهمی است که همواره سازندگان بر آن توجه دارند.

جواب این سوال به صورت مطمئن خیر می‌باشد. متاسفانه برخی افراد غیرمتخصص بدون پشتوانه علمی اقدام به پیشنهاد و راه‌اندازی سیستم‌های خانه هوشمند کرده‌اند . که علاوه براینکه نتوانسته‌اند سیستم را به طور صحیح و کامل راه‌اندازی نمایند، در ارائه خدمات و آموزش ساکنین نیز کم لطفی می‌نمایند. در صورت اجرا صحیح و آموزش ساکنین ، خانه هوشمند بهترین گزینه برای سیستم برق ساختمان خواهد بود.

همین حالا تماس بگیرید

جهت دریافت مشاوره و ارزیابی رایگان در زمینه سیستم خانه هوشمند در اصفهان و سایر شهرها تماس بگیرید. در 7 روز هفته و به صورت 24 ساعته پشتیبان و پاسخگوی شما عزیزان در زمینه هوشمند سازی خواهیم بود.