نسل جدید آیفون های هوشمند با پشتیبانی از آخرین فناوری های هوش مصنوعی (AI) امنیت بالاتری را جهت تشخیص چهره و شناسایی افراد به سیستم های هوشمند اضافه می نماید.

آیفون های هوشمند Akuvox با استفاده از پروتکل ارتباطی استاندارد SIP بر بستر شبکه می تواند باعث کیفیت بالایی در صدا و تصویر و همچنین گسترش پذیری سیستم گردد.

با استفاده از تکنولوژی آیفون های هوشمند Akuvox می توانید از سراسر دنیا از تماس های خود با خبر شده، تماس ها را پاسخ داده و حتی در صورت نیاز درب خانه خود را باز نمایید.

با آیفون تصویری هوشمند Akuvox ارتباط داخلی امن و با کیفیت بین تمامی واحد ها و همچنین بین واحد ها و نگهبان ایجاد کنید.

اجزای سیستم آیفون های تصویری هوشمند در یک مجموعه

کاربر با استفاده از پنل ورودی خانه که انواع مختلفی دارد می‌تواند شماره واحد مورد نظر خود را شماره گیری نماید. در هر واحد با استفاده از پنل داخلی پاسخ فرد داده می‌شود. در صورت نبودن در خانه تماس به تلفن هوشمند شما در سراسر دنیا منتقل خواهد شد. همچنین پنل های تک واحدی جایگزین زنگ هر واحد و چشمی پشت درب می‌گردد و شما با یک پنل داخلی می‌توانید تماس های ورودی از درب اصلی و درب هر واحد را مشاهده و پاسخ دهید. از دیگر قابلیت های آیفون های Akuvox ، امکان باز کردن درب بر روی ساکنین با استفاده از کارت، تگ، رمز عبور و حتی تشخیص چهره و عنبیه می‌باشد.

پنل های بیرونی آکووکس

پنل های داخلی آکووکس

نرم افزار انتقال مکالمه

پنل مدیریتی تردد و رویداد

 

بازگشت به بالا
Call Now Buttonمشاوره رایگان
انتخاب کشور
ریال ریال
دلار دلار آمریکا