آیفون هوشمند
ارتباط داخلی آکووکس

ایجاد ارتباط داخلی امن و با کیفیت بین تمامی واحد ها و همچنین بین واحد ها و نگهبان باعث ایجاد راحتی بیشتر در استفاده از آیفون های هوشمند می گردد.

انتقال تصویر آکووکس

با استفاده از تکنولوژی آیفون های هوشمند می توانید از سراسر دنیا از تماس های خود با  خبر شده، تماس ها را پاسخ داده و حتی در صورت نیاز درب خانه خود را باز نمایید.

پروتکل sip

آیفون های هوشمند با استفاده از پروتکل ارتباطی استاندارد SIP بر بستر شبکه می تواند باعث کیفیت بالایی در صدا و تصویر و همچنین گسترش پذیری سیستم گردد.

هوش مصنوعی آکووکس

نسل جدید آیفون های هوشمند با پشتیبانی از آخرین فناوری های هوش مصنوعی (AI) امنیت بالاتری را جهت تشخیص چهره و شناسایی افراد به سیستم های هوشمند اضافه می نماید.

کاربرد آیفون های هوشمند

آیفون هوشمند تجاری
آیفون هوشمند مسکونی
آیفون های هوشمند عمومی
آیفون هوشمند بیمارستان

اجزای سیستم آیفون های هوشمند در یک مجموعه

ساختار آیفون هوشمند

کاربر با استفاده از پنل ورودی خانه که انواع مختلفی دارد می‌تواند شماره واحد مورد نظر خود را شماره گیری نماید. در هر واحد با استفاده از پنل داخلی پاسخ فرد داده می‌شود. در صورت نبودن در خانه تماس به تلفن هوشمند شما در سراسر دنیا منتقل خواهد شد. همچنین پنل های تک واحدی جایگزین زنگ هر واحد و چشمی پشت درب می‌گردد و شما با یک پنل داخلی می‌توانید تماس های ورودی از درب اصلی و درب هر واحد را مشاهده و پاسخ دهید. از دیگر قابلیت های این آیفون ها، امکان باز کردن درب بر روی ساکنین با استفاده از کارت، تگ، رمز عبور و حتی تشخیص چهره و عنبیه می‌باشد.

مدیریت آیفون آکووکس

پنل مدیریتی تردد و رویداد

نرم افزار آکووکس

نرم افزار انتقال مکالمه

پنل داخلی آکووکس

 پنل های داخلی آکووکس

پنل خارجی Akuvox

 پنل های بیرونی آکووکس