آیفون هوشمند
ارتباط داخلی آکووکس

با آیفون تصویری هوشمند Akuvox ارتباط داخلی امن و با کیفیت بین تمامی واحد ها و همچنین بین واحد ها و نگهبان ایجاد کنید.

انتقال تصویر آکووکس

با استفاده از تکنولوژی آیفون های هوشمند Akuvox می توانید از سراسر دنیا از تماس های خود با  خبر شده، تماس ها را پاسخ داده و حتی در صورت نیاز درب خانه خود را باز نمایید.

پروتکل sip

آیفون های هوشمند Akuvox با استفاده از پروتکل ارتباطی استاندارد SIP بر بستر شبکه می تواند باعث کیفیت بالایی در صدا و تصویر و همچنین گسترش پذیری سیستم گردد.

هوش مصنوعی آکووکس

نسل جدید آیفون های هوشمند با پشتیبانی از آخرین فناوری های هوش مصنوعی (AI) امنیت بالاتری را جهت تشخیص چهره و شناسایی افراد به سیستم های هوشمند اضافه می نماید.

کاربرد آیفون تصویری هوشمند

آیفون هوشمند تصویری تجاری
آیفون هوشمند مسکونی
آیفون های هوشمند عمومی
آیفون هوشمند بیمارستان

اجزای سیستم آیفون های تصویری هوشمند در یک مجموعه

کاربر با استفاده از پنل ورودی خانه که انواع مختلفی دارد می‌تواند شماره واحد مورد نظر خود را شماره گیری نماید. در هر واحد با استفاده از پنل داخلی پاسخ فرد داده می‌شود. در صورت نبودن در خانه تماس به تلفن هوشمند شما در سراسر دنیا منتقل خواهد شد. همچنین پنل های تک واحدی جایگزین زنگ هر واحد و چشمی پشت درب می‌گردد و شما با یک پنل داخلی می‌توانید تماس های ورودی از درب اصلی و درب هر واحد را مشاهده و پاسخ دهید. از دیگر قابلیت های آیفون های Akuvox ، امکان باز کردن درب بر روی ساکنین با استفاده از کارت، تگ، رمز عبور و حتی تشخیص چهره و عنبیه می‌باشد.

ساختار آیفون هوشمند

پنل مدیریتی تردد و رویداد

مدیریت آیفون آکووکس

نرم افزار انتقال مکالمه

نرم افزار آکووکس

 پنل های داخلی آکووکس

پنل داخلی آکووکس

 پنل های بیرونی آکووکس

پنل خارجی Akuvox