شرکت Zennio یکی از تولیدکنندگان محصولات خانه هوشمند است که دفتر مرکزی آن در کشور اسپانیا قرار دارد. شرکت زنیو در سال 2005 در تولدو توسط 3 شریک تاسیس شد و بیش از 15 سال است که در زمینه تولید محصولات خانه هوشمند فعالیت می‌کند. Zennio فعالیت خود را در حوزه خانه هوشمند با تولید یک ماژول هوشمند برای کنترل تهویه مطبوع آغاز کرد. هم‌اکنون شرکت زنیو با بیش از 250 نفر نیرو بیش از 250 محصول تولید کرده است که همگی دارای گواهی KNX و CE هستند. در ابتدا تنها در کشورهای اسپانیا ، آلمان ، انگلستان ، مکزیک و جمهوری دومینیکن نمایندگی برند زنیو وجود داشت. جالب است بدانید اکنون در بیش از 117 کشور نمایندگی برند زنیو وجود دارد و بیش از 75درصد گردش مالی این شرکت از طریق صادرات انجام می‌شود. شرکت هوش گستر آرکا ارائه‌کننده محصولات خانه هوشمند Zennio در سراسر ایران می‌باشد.موفقیت‌های شرکت زنیو در حوزه هوشمند سازی سبب شده است تا این شرکت به عنوان یکی از تولیدکنندگان برتر تجهیزات اتوماسیون و به ویژه تجهیزات خانه هوشمند شناخته شود. در ادامه به بررسی محصولات خانه هوشمند Zennio و به طور کلی هوشمند سازی با برند Zennio می‌پردازیم.

مزیت محصولات zennio

دارای نرم‌افزار اندروید و iOS

امکان شخصی سازی

طراحی مینیمال و مدرن

رابط کاربری آسان

پشتیبانی از زبان فارسی

استفاده از تکنولوژی روز دنیا

خانه هوشمند Zennio

محصولات زنیو بر اساس پروتکل سیمی KNX می‌باشد. این محصولات بسیار باکیفیت بوده و سرعت عملکرد بالایی دارد این محصولات ضمن کیفیت بالا، از نظر قیمت قابل رقابت با دیگر محصولات تحت پروتکل knx می‌باشد. سیستم های هوشمند قابل اجرا با محصولات زنیو شامل سیستم روشنایی هوشمند، سرمایش گرمایش هوشمند، بهینه سازی در مصرف انرژی، تهویه مطبوع، سیستم صوتی هوشمند، پرده هوشمند، تشخیص رطوبت و … می باشد. تجهیزات هوشمند زنیو جهت هوشمند سازی هتل‌ها ، ساختمان‌های مسکونی ، تجاری ، ادارات و به طور کلی هر نوع کاربری قابل استفاده است. یکی از مزایای سیستم خانه هوشمند زنیو ، پشتیبانی آن از چند زبان دنیا می‌باشد. همچنین سیستم های هوشمند برند زنیو قابل شخصی‌سازی برای هر پروژه مطابق با نظر کارفرما است. کلید محصولات خانه هوشمند زنیو قابل کنترل از راه دور هستند. این کنترل از راه دور به وسیله نرم‌افزاری که بر روی گوشی کاربر نصب می‌شود امکان‌پذیر است. در خانه هوشمند زنیو امکان اجرای انواع سناریو خانه هوشمند نظیر سناریو ورود ، سناریو خروج ، سناریو استراحت ، سناریو مهمان و … وجود دارد.

محصولات هوشمند zennio

محصولات هوشمند زنیو در حوزه روشنایی و سرمایش گرمایش تنوع بسیار زیادی دارند. برخی از پنل های لمسی Zennio قابلیت کنترل هوشمند روشنایی و سرمایش گرمایش را به صورت یکجا دارند. در زیر تصاویر برخی از این پنل های لمسی را مشاهده می‌کنید. جهت آشنایی بیشتر با محصولات زنیو وارد فروشگاه شوید.

Call Now Buttonمشاوره رایگان
انتخاب کشور
ریال ریال