شرکت crestron یکی از برترین تولیدکنندگان سیستم‌های هوشمند خانگی و صنعتی می‌باشد، تا جایی که سایت معتبر TopTenReviews این برند را در زمره‌ی سه برند برتر در حیطه خانه هوشمند قرار داد. شرکت خانه هوشمند Crestron با مالکیت فردی به نام George Feldstein فعالیت خود را از سال 1971 به طور جدی شروع کرد. این کمپانی که دفتر مرکزی آن در آمریکا قرار دارد به طور کلی در زمینه تولید صفر تا صد لوازم الکتریکی و هوشمند فعالیت میکند. اکنون نمایندگی های برند کرسترون در بسیاری از کشورهای اروپایی و آسیایی از جمله ایران فعالیت دارند که شرکت هوش گستر آرکا نیز یکی از نمایندگی های محصولات کرسترون را در ایران دارد. از معروفترین محصولات کرسترون می‌توان به محصولات هوشمند صوتی و تصویری ، سیستم‌های کنترل روشنایی و نورپردازی، کنترل دما، کنترل‌کننده‌ها و نمایشگرهای دوربین جراحی، پروژکتور کلاس درسی، سیستم‌های کنترل از راه دور برای وان‌های داغ قایق‌های بادی لوکس اشاره کرد. لازم به ذکر است محصولات Crestron با بهره‌گیری از تکنولوژی استریم‌لاین در سالن‌های کنفرانس دفتر مرکزی مایکروسافت در روموند در پنت‌هاوس برج جهانی ترامپ در نیویورک و همچنین در دفاتر کار در پنتاگون استفاده شده‌است.

خانه هوشمند Crestron همواره بر کیفیت محصولات تمرکز ویژه‌ای داشته است، به طوری که کیفیت محصولات کرسترون در سه سطح زیر بررسی می‌گردد:

  • سطح اول سطح برنامه‌ریزی است که جهت رسیدگی به مشکلات از پیش تولید شده و ارتقا محصولات جدید انجام می‌گردد.
  • سطح دوم سطح بررسی کیفیت داخلی است به این معنا که در هر مرحله از تولید از تامین مواد اولیه تا انتهای مسیر تولید کیفیت محصولات بررسی خواهند شد.
  • سطح سوم سطح تضمین کیفیت خارجی است در این مرحله تامین‌کنندگان و فروشندگان معتبر اهمیت به سزایی دارند.

محصولات کرسترون

یکی دیگر از مزایای محصولات کرسترون که کمتر نظیر آن را در محصولات دیگر شرکت‌ها دیده‌ایم، تنوع بالای آن‌هاست. به این ترتیب با انتخاب برند کرسترون می‌تواند یک پک فول هوشمند باکیفیت داشته باشید. از محصولات کرسترون جهت هوشمندسازی ساختمان‌های مسکونی، تجاری، هتل‌ها، بیمارستان‌ها، ورزشگاه‌ها و حتی مناطق نظامی نیز استفاده می‌گردد. یکی از شاخص‌ترین این محصولات نمایشگرهای لمسی هستند که در زیر تصاویر آن‌ها را می‌بینید.

خانه هوشمند Crestron

یکی از اصلی‌ترین فعالیت‌های شرکت کرسترون مبنی بر سیستم‌های خانه هوشمند است. این شرکت راهکارهای منحصر به فردی در زمینه خانه هوشمند و بالاخص سیستم‌های صوتی و تصویری ارائه می‌دهد که این راهکارها سبب بهبود کیفیت صدا و تصویر نیز می‌گردند. نکته قابل توجه درباره برند کرسترون این است که نرم‌افزار Crestron به طور کامل قابل سفارشی‌سازی و شخصی‌سازی می‌باشد. در خانه هوشمند Crestron می توان هر اتاق را به صورت جداگانه گرم کرد. این کار توسط سیستم‌های پیشرفته کنترل هوای Crestron نجام می‌گردد همچنین سیستم‌های خانه هوشمند کرسترون قابل برنامه‌ریزی هستند و امکان تغییر دستورات به راحتی وجود دارد. لازم به ذکر است سیستم هوشمند کرسترون قابل کنترل از راه دور می‌باشد.

افتخارات این کمپانی

  • جایزه Best of Show برای تولید محصولات ویدیویی، صوتی و تصویری
  • جایزه Commercial Integrator Integration
  • جایزه Commercial Integrator Best Awards
  • جایزه SNC Infocomm Installation Product