همیشه نزدیک عزیزانتان باشید

هیچ وقت ارتباط نزدیک خود را با عزیزان سالمند را از دست نمی دهید. زیپاتو این امکان را به شما می دهد که برای افرادی که بیشتر در معرض خطرات هستند، امنیت بالاتری را تدارک ببینید. آن ها احساس آزادی بیشتری را نزد خود احساس می کنند البته شما در برابر خطرات مراقب آن ها خواهید بود و زندگی بهتری را برای خود و عزیزانتان رقم خواهید زد.

آرامش ذهن، بهترین سلامتی

خیال خود را بابت خانه، تجهیزات و عزیزانتان راحت کنید. با توجه به ارتباط خانه شما با سرورهای قدرتمند زیپاتو که بدون لحظه ای توقف در حال کار می باشند، همه چیز طبق برنامه پیش خواهد رفت. مراقبت از فرزندان و سالمندانی که نیاز به مراقبت ما دارند آسان تر می شود و حوادث خانه زودتر از آنچه شما فکر کنید، به اطلاع شما خواهد رسید. در سفر آسوده هستید چون خانه هوشمند زیپاتو مراقب خانه شما خواهد بود.

سیستم هشدار پیشرفته

بسته به محل قرار گیری حسگرهای خانه، در صورتی که رفتار و حالت غیر متعارفی در خانه رخ دهد، افراد مختلفی از اتفاقات با خبر می شوند. کسانی که به کمک شما نیاز دارند می توانند به شما با زدن یک کلید خبر دهند. در سیستم هشدار می توانید به سرعت از وضعیت دستگاه، اتصال به شبکه و اینترنت و وضعیت دستگاه های هوشمند متصل به دستگاه مرکزی با خبر شوید.

  • کاملا قابل تنظیم

خانواده و اعضا خانواده مستقلا انتخاب می‌کنند که به دنبال کنترل و رصد کردن چه نکات مهمی در خانه هستند؟ بسته بودن درب پارکینگ مهم است یا روشن ماندن اضافی چراغ‌ها و یا سنسورهای دود و گاز؟

  • گزارش فعالیت ها

به صورت آنلاین از فعالیت‌های حساس عزیزانتان با خبر می‌شوید و به موقع می‌توانید تصمیم‌گیری کنید.

  • هشدارهای امنیتی و سلامتی

هشدارهای آتش سوزی، نشت آب و گازهای سمی را به محض رخداد متوجه خواهید شد و برای تصمیم گیری سریع می توانید هوشمندانه عمل کنید.

  • اتصال به چندین روش

در برخی از سیستم‌های هوشمند می توانید برای برخط ماندن از چند روش با هزینه بسیار کم در کنار هم استفاده کنید. ایمیل، پیامک و هشدار روی تلفن همراه می تواند شما را سریعا از وقایع با خبر سازد.