شرکت خانه هوشمند ASTRUM در سال 2016 در ترکیه تاسیس شد. این شرکت فعالیت خود را از همان ابتدا در حوزه هوشمند سازی شروع کرد و تاکنون نیز بیشتر بر مبحث اتوماسیون خانگی و خانه هوشمند متمرکز بوده است. اکنون این شرکت در ابعاد جهانی محصولات هوشمند را تولید کرده و در سراسر دنیا نمایندگی های محصولات ASTRUM به صورت فعال وجود دارند. در ادامه محصولات برند ASTRUM و به ویژه محصولات خانه هوشمند این برند را به طور دقیق‌تر بررسی خواهیم کرد.

خانه هوشمند ASTRUM

همانطور که پیش‌تر گفته شد، شرکت آستروم یکی از برترین برند های خانه هوشمند می‌باشد. محصولات این شرکت ضمن کیفیت بالا از قیمت مناسبی نیز برخوردارند. این محصولات همگی از راه دور و از طریق نرم‌افزار قابل کنترل هستند. نرم‌افزار خانه هوشمند ASTRUM بر روی هر دو سیستم عامل اندروید و iOS قابل نصب است. از دیگر مزایای محصولات ASTRUM قابلیت ارتباط با سایر برند ها با پروتکل استاندارد می‌باشد. چرا که محصولات این شرکت همگی تحت پروتکل‌های استاندارد از جمله KNX بوده و از استانداردهای جهانی بهره می‌برد. محصولات ASTRUM جهت کنترل هوشمند سیستم‌های روشنایی، تهویه مطبوع، آیفون تصویری و اینترکام، سیستم امنیتی و … به کار می‌رود. این محصولات کلیه سیستم‌های هوشمند محل را به صورت یکپارچه کنترل می‌کند. جهت معرفی پرفروش‌ترین محصولات خانه هوشمند آستروم با ما همراه باشید.

محصولات آستروم

از معروف‌ترین محصولات شرکت ASTRUM می‌توان به تاچ پنل و نمایشگر لمسی این برند اشاره کرد. تاچ پنل های برند ASTRUM به طور کلی و مشترک دارای ویژگی‌های زیر می‌باشند:

1- تاچ پنل های خانه هوشمند ASTRUM دارای صفحات نمایش لمسی 7 یا 10 اینچی می‌باشند.

2- نمایشگرها در 3 مدل NITRA ، SLIM و GRAND موجود می‌باشد.

3- این تاچ پنل ها خود دارای سرور داخلی می‌باشند و دیگر نیازی به سرور داخلی جداگانه در سیستم خانه هوشمند نیست.

4- این نمایشگرها چند کاره بوده و کنترل و نمایش کلیه تجهیزات هوشمند را به صورت یکجا انجام می‌دهد.

5- همچنین می‌توانید دوربین‌های مداربسته ساختمان را بر روی این تاچ پنل ها کنترل کنید.

6- این پنل ها قابلیت اینترکام شدن را دارد.

7- با استفاده از تاچ پنل خانه هوشمند ASTRUM بین واحدهای ساختمان و آیفون‌های هوشمند ورودی ارتباط برقرار کنید.

8- این پنل ها دارای سیستم عامل اندروید بوده در نتیجه هر اپلیکیشنی که قابل نصب بر روی گوشی‌های اندرویدی باشد بر روی این پنل ها نیز نصب می‌شود از جمله اپلیکیشن‌ خانه هوشمند از برندهای مختلف.

9- تاچ پنل های هوشمند آستروم بسیار با کیفیت بوده و طراحی جذابی دارد.

شرکت هوش گستر آرکا نمایندگی محصولات ASTRUM را دارا می‌باشد. جهت مشاهده محصولات این برند به فروشگاه ما مراجعه کنید. فروشگاه خانه هوشمند

شرکت ASTRUM نیز محصولات دیگری از جمله سرورهای خانه هوشمند ، کنترل‌کننده‌های ابتکاری و سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای منحصر به فرد را تولید می‌کند. از خدمات این کمپانی می‌توان به مواردی مانند راه‌حل‌های نوآورانه در زمینه هوشمند سازی و بهینه‌سازی انرژی اشاره کرد.