خانه هوشمند MCO Home

شرکت خانه هوشمند MCO Home تولید کننده تجهیزات هوشمندسازی در هنگ کنگ می باشد . که کلید های لمسی هوشمند ، ساده و ترموستات های هوشمند این شرکت از پرطرفدارترین تجهیزات هوشمند در دنیا می باشد. تجهیزات این شرکت عموما بر بستر Z-Wave و WiFi می باشد.

کلیدهای لمسی

کلید های لمسی خانه هوشمند MCO Home از زیباترین و با کیفیت ترین کلیدهای لمسی در جهان به شمار می رود. این کلیدها در مدل های ۱ تا ۴ پل در سه رنگ سفید، مشکلی و رز گلد ارائه می شود. کلیدهای لمسی در دو پروتکل ZWave، WiFi  و مدل لمسی مستقل ارائه می گردد.

خانه هوشمند mco home

ترموستات های هوشمند

ترموستات های هوشمند جایگزین ترموستات های دستی می باشند .که قابلیت های زیادی را به سیستم سرمایش و گرمایش منزل اضافه می کنند. ترموستات های خانه هوشمند MCO Home  که برای انواع سیستم های سرمایش و گرمایش طراحی شده اند . می توانند جایگزین ترموستات های سنتی شوند. ترموستات های هوشمند قابل برنامه ریزی می باشند .  می توانند قبل از رسیدن شما به خانه، دمای آن را به دمای ایده آل شما برسانند.

کنترل کننده پرده با کلید MCO Home

کلید های لمسی هوشمند کنترل پرده MCO Home از زیباترین و با کیفیت ترین کلیدهای لمسی هوشمند جهت کنترل پرده درجهان به شمار می رود. این کلیدها با اکثر موتورهای پرده موجود در بازار سازگار بوده و در دو رنگ سفید و مشکلی ارائه می شود. این کلیدهای پرده در دو پروتکل ZWave ، WiFi ارائه می گردد.

کنترل پرده برقی

لینک محصولات MCO Home در فروشگاه خانه هوشمند

تماس با ما

جهت اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات MCO Home با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

شرکت هوش گستر آرکا نماینده انحصاری محصولات MCO Home  در استان اصفهان
ارائه خدمات هوشمندسازی در سراسر ایران