خانه هوشمند MCO Home

کمپانی MCO Home تولید کننده تجهیزات خانه هوشمند در هنگ کنگ می باشد . که کلیدهای لمسی هوشمند ، ساده و ترموستات های هوشمند این شرکت از پرطرفدارترین تجهیزات خانه هوشمند در دنیا می باشد. تجهیزات این شرکت عموما بر بستر ZWave و WiFi می باشد.

کلیدهای لمسی

کلید های لمسی هوشمند MCO Home از زیباترین و با کیفیت ترین کلیدهای لمسی در جهان به شمار می رود. این کلیدها در مدل های ۱ تا ۴ پل در سه رنگ سفید، مشکلی و رز گلد ارائه می شود. کلیدهای لمسی در دو پروتکل ZWave، WiFi  و مدل لمسی مستقل ارائه می گردد.

خانه هوشمند mco home

ترموستات های هوشمند

ترموستات های هوشمند جایگزین ترموستات های دستی می باشند .که قابلیت های زیادی را به سیستم سرمایش و گرمایش خانه اضافه می کنند. ترموستات های هوشمند MCO Home  که برای انواع سیستم های سرمایش و گرمایش طراحی شده اند . می توانند جایگزین ترموستات های سنتی شوند. ترموستات های هوشمند قابل برنامه ریزی می باشند .  می توانند قبل از رسیدن شما به خانه، دمای خانه را به دمای ایده آل شما برسانند.

کنترل کننده پرده برقی

کلید های لمسی هوشمند کنترل پرده MCO Home از زیباترین و با کیفیت ترین کلیدهای لمسی هوشمند جهت کنترل پرده درجهان به شمار می رود. این کلیدها با اکثر موتورهای پرده موجود در بازار سازگار بوده و در دو رنگ سفید و مشکلی ارائه می شود. این کلیدهای پرده در دو پروتکل ZWave ، WiFi ارائه می گردد.

کنترل پرده برقی

لینک محصولات MCO Home در فروشگاه خانه هوشمند

تماس با ما

جهت اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

شرکت هوش گستر آرکا نماینده انحصاری محصولات MCO Home  در استان اصفهان
ارائه خدمات خانه هوشمند در سراسر ایران