شرکت خانه هوشمند orvibo یکی از برترین شرکت های تولیدکننده محصولات هوشمند بی سیم است کمپانی اورویبو بعد از چندین سال تحقیق و تحلیل در نهایت بر روی سیستم های خانه هوشمند، اتوماسیون خانگی، مبحث صرفه جویی انرژی، کنترل روشنایی، امنیت و نظارت، تهویه و گرمایش و پرده هوشمند تمرکز کرد و در سال 2014 موفق شد جزو 100 شرکت برتر دنیا در زمینه نواوری قرار گیرد. محصولات برند اورویبو تحت پروتکل استاندارد و بی سیم  zigbee می باشند همین امر سبب شده است تا نیاز به کابل کشی اضافه بر کابل کشی متداول ساختمان ها را نداشته باشذ عدم نیاز به کابل مخصوص و قیمت مناسب تجهیزات اورویبو در کنار کیفیت بالا سبب مقرون به صرفه شدن محصولات این کمپانی شده است. در حال حاضر نمایندگی های رسمی اورویبو در کشورهای مختلف از جمله ایران فعال هستند.

محصولات هوشمند اورویبو

محصولات خانه هوشمند Orvibo نصب  آسانی دارند. هم چنین به راحتی می توان از آن ها استفاده کرد و برای همه سنین مناسب است. از دیگر مزایای محصولات هوشمند اورویبو سازگاری با دستگاه های هوشمند از برندهای مختلف و مصرف برق کم آن هاست. با نصب نرم افزار Homemate بر روی گوشی هوشمند تجهیزات اورویبو را از راه دور کنترل کنید. شرکت خانه هوشمند اورویبو هم اکنون عضو انجمن Zigbee Alliance است. محصولات orvibo به طور کلی شامل 5 دسته پنل و سیستم مرکزی، سیستم روشنایی ، سیستم امنیتی، سیستم سرمایش و گرمایش و تجهیزات جانبی هستند در ادامه به بررسی هریک میپردازیم.

پنل لمسی اورویبو

یکی از معروف ترین محصولات اورویبو، تاچ پنل های mixpad هستند. این پنل ها همگی به غیر از mixpad mini دارای یک نمایشگر لمسی و کلید های 6 یا 3 پل هوشمند هستند. مدل mixpad mini تنها از یک نمایشگر لمسی دارد. با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ما میتوانید مشخصات دقیق تری از محصولات اورویبو مشاهده کنید.

کلید خانه هوشمند اورویبو

اورویبو در سبد محصولات خود کلیدهای هوشمند تک پل تا 3 پل با طراحی کلاسیک و مینمیمال، ماژول RGB و چراغ های هوشمند جهت کنترل هوشمند روشنایی دارد.

ترموستات اورویبو

از دیگر محصولات اورویبو میتوان به ترموستات اورویبو اشاره کرد که تصویر آن را در روبه رو مشاهده می‌کنید.