Zipato

کمپانی اروپایی زیپاتو را می توان یکی از قدرتمند ترین شرکت های تولید کننده تجهیزات خانه هوشمند دانست. کنترل کننده های مرکزی منحصر به فرد این شرکت قابلیت پشتیبانی از پروتکل های رایج و استاندارد خانه های هوشمند و قابلیت اتصال به دستگاه های روز دنیا را دارا می باشد. محصولات این شرکت را می توان به مجموعه کنترلر های مرکزی خانه هوشمند، سنسور های هوشمند، ماژول های هوشمند، تجهیزات کنترل تردد هوشمند و همچنین ایمنی و امنیت هوشمند تقسیم بندی نمود. اساس اصلی محصولات شرکت زیپاتو بر بستر پروتکل بیسیم ZWave می باشد.

کنترل مرکزی ZIPATILE

کنترلر مرکزی Zipatile این شرکت در نمایشگاه CES2017 در بخش کنترلرهای مرکزی خانه هوشمند،توانست از نظر کیفیت و نوآوری و همچنین کارایی و امکانات جایزه کسب نماید.

این کنترل مرکزی بی شک برترین کنترل مرکزی لمسی بر پایه پروتکل ZWave و ZigBee می باشد و امکانات بی نظیری را به کاربران می دهد. این کنترل مرکزی دارای صفحه تاچ خازنی 8 اینچ، سنسور حرکت، دما، نور و 6 کلید تاچ در اطراف خود می باشد. علاوه بر این، زیپاتایل دارای باتری داخلی می باشد که می تواند تا 2 ساعت بدون برق به کار خود ادامهدهد. کاربران می توانند بر روی زیپاتایل نرم افزارهای اندرویدی خود را نصب و از کار ردن با آن ها لذت ببرند. این کنترل مرکزی از پروتکل SIP جهت سیستم اینترکام داخلی پشتیبانی می نماید.

کنترل کننده مرکزی زیپاتایل ساخت شرکت زیپاتو کروواسی با صفحه تمام لمسی 8 اینچی

ZIPABOX

ارتباط با تمامی پروتکل های خانه هوشمند با استفاده از کنترل مرکزی زیپاباکس

جهت اطلاعات بیشتر درباره محصولات زیپاتو وارد فروشگاه شوید و محصولات را بررسی کنید