محصولات MCO Home

کمپانی MCO Home تولید کننده تجهیزات خانه هوشمند در هنگ کنگ می باشد . که کلیدهای لمسی هوشمند ، ساده و ترموستات های هوشمند این شرکت از پرطرفدارترین تجهیزات خانه هوشمند در دنیا می باشد. تجهیزات این شرکت عموما بر بستر ZWave و WiFi می باشد.

کلیدهای لمسی

کلید های لمسی هوشمند MCO Home از زیباترین و با کیفیت ترین کلیدهای لمسی در جهان به شمار می رود. این کلیدها در مدل های ۱ تا ۴ پل در سه رنگ سفید، مشکلی و رز گلد ارائه می شود. کلیدهای لمسی در دو پروتکل ZWave، WiFi  و مدل لمسی مستقل ارائه می گردد.

تاچ پنل هوشمند تک پل با قابلیت کنترل از راه دور

ترموستات های هوشمند

ترموستات های هوشمند جایگزین ترموستات های دستی می باشند .که قابلیت های زیادی را به سیستم سرمایش و گرمایش خانه اضافه می کنند. ترموستات های هوشمند MCO Home  که برای انواع سیستم های سرمایش و گرمایش طراحی شده اند . می توانند جایگزین ترموستات های سنتی شوند. ترموستات های هوشمند قابل برنامه ریزی می باشند .  می توانند قبل از رسیدن شما به خانه، دمای خانه را به دمای ایده آل شما برسانند.

کنترل کننده پرده برقی

کلید های لمسی هوشمند کنترل پرده MCO Home از زیباترین و با کیفیت ترین کلیدهای لمسی هوشمند جهت کنترل پرده درجهان به شمار می رود. این کلیدها با اکثر موتورهای پرده موجود در بازار سازگار بوده و در دو رنگ سفید و مشکلی ارائه می شود. این کلیدهای پرده در دو پروتکل ZWave ، WiFi ارائه می گردد.

کنترل پرده برقی

لینک محصولات MCO Home در فروشگاه خانه هوشمند

تماس با ما

جهت اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

شرکت هوش گستر آرکا نماینده انحصاری محصولات MCO Home  در استان اصفهان
ارائه خدمات خانه هوشمند در سراسر ایران