سیستم آیفون های تصویری هوشمند Akuvox امروزه جایگزین آیفون های سنتی تصویری شده است. پنل های آیفون تصویری هوشمند Akuvox سیستم ارتباطی بین درب اصلی خانه و واحد ها را با استفاده از تکنولوژی های روز انتقال صوت و تصویر با کیفیت بالاتری از آنچه تا به امروز داشته ایم پشتیبانی می کند. این آیفون های تصویری هوشمند سیستم ارتباطی بین واحد ها و به طور مثال ارتباط بین واحد ها با نگهبانی را پشتیبانی می کند. شرکت Akuvox پرچم دار و به روزترین تولید کننده آیفون های تصویری هوشمند در دنیا می باشد. این شرکت همواره با استفاده از آخرین تکنولوژی های ارتباطی و الکترونیکی، پیشتاز در تولید جدید ترین محصولات بهینه در دنیا می باشد. شرکت هوش گستر آرکا نیز نمایندگی انحصاری محصولات و آیفون های تصویری هوشمند akuvox در اصفهان را دارد. ودیو را تماشا کنید و با محصولات Akuvox بیشتر آشنا شوید.

 

پنل داخلی آیفون هوشمند

پنل های داخلی آیفون تصویری هوشمند akuvox

پنل های داخلی آیفون هوشمند Akuvox بسیار لوکس و زیبا بوده و قابل کنترل از راه دور به وسیله اینترنت می‌باشد. در نتیجه شما می‌توانید از سراسر دنیا به وسیله یک تلفن همراه هوشمند با افراد پشت پنل ارتباط برقرار کنید. پنل های آیفون Akuvox جایگزین مناسبی برای تاچ پنل های خانه هوشمند می‌باشد چرا که اکثر مدل‌های آن دارای سیستم عامل اندروید بوده و اپلیکیشن‌های خانه هوشمند روی آن ها نصب می‌شوند. دیگر مدل‌ها نیز دارای سیستم عامل لینوکس می‌باشند که قیمت مناسبتری نیز دارند. پنل های داخلی آیفون هوشمند Akuvox در 2 نوع 7اینچ و 10اینچ و با صفات لمسی خازنی که دارای حالت صرفه‌جویی در انرژي نیز هستند، به بازار عرضه شده‌اند.

آیفون هوشمند کدینگ

مقاومت آیفون r29 برند akuvox در برابر سرما

پنل های خارجی آیفون هوشمند Akuvox در مدل های کدینگ، 5زنگه تا تک زنگه به بازار عرضه شده‌است. این آیفون های هوشمند Akuvox اکثرا بدنه آلومینیومی دارند و دارای استاندارد IP65 می‌باشند. در نتیجه ضد گرد، غبار و آب می‌باشد. این آیفون ها سیستم احضار آسانسور هوشمند نیز دارند. با استفاده از این آیفون های Akuvox می‌توانید درب را به وسیله کارت ، تگ ، پسورد ، تشخیص چهره و عنبیه باز کنید. آیفون های Akuvox قابلیت حذف خودکار نویز صدا جهت انتقال صدای باکیفیت نیز دارند.

انواع آیفون های تصویری هوشمند در مرکز تخصصی بررسی تجهیزات خانه هوشمند ببینید

آیفون هوشمند تک واحده

آیفون های تصویری هوشمند تک زنگه akuvox

– زیبا، لوکس و با قابلیت‌های فراوان

– قابلیت کنترل از راه دور

– قابلیت اتصال به اینترنت

– دارای قابلیت دید در شب

– دارای دوربین با کیفیت بسیار بالا

– دسترسی از طریق کارت و زنگ

آیفون تصویری هوشمند را از نمایندگی رسمی برند Akuvox در اصفهان و سراسر ایران تهیه فرمایید.

ساختار آیفون تصویری هوشمند

آیفون تصویری هوشمند akuvox - محصولات akuvox

با آیفون تصویری هوشمند کسی پشت درب نمی‌ماند. با نسل جدید آیفون های تصویری هوشمند Akuvox کسی پشت درب نمی‌ماند. تصاویر دوربین آیفون تصویری هوشمند ، قابل ضبط بر روی دستگاه‌های جانبی نظیر NVR می‌باشد. با آیفون های تصویری هوشمند به صورت ۲۴ ساعته می‌توانید از وقایع و تماس‌ها به آیفون خود با خبر باشید.